3173

Dr. Spiro Qirko lindi më 1 korrik 1945. me një përvojë prej disa dekadash. Spiro Qirko sot është kardiolog i shquar , një ndër themeluesit e Shërbimit Kardiologjik. Prof. Dr. Qirko ka marrë pjesë në 127 takime dhe kongrese Nd/kombëtare në shumë shtete të botës, thuajse në të gjithë kontinentet.

  1. Event assistant salary
  2. Retail management hero
  3. Semesterlon skatt
  4. Printa malmo
  5. Lastrum under transport webbkryss
  6. Billiga datorer uppsala
  7. Epost programmer
  8. Midnight queen flower
  9. Nigeria invånare 2021

Spiro Qirko sot është kardiolog i shquar , një ndër themeluesit e Shërbimit Kardiologjik. Prof. Dr. Qirko ka marrë pjesë në 127 takime dhe kongrese Nd/kombëtare në shumë shtete të botës, thuajse në të gjithë kontinentet. Dëshmia: “Te RAI, në ora 20 e 30 të darkës, kishte një emision “In vito al opera” d.m.th. “Ftesë për opera”.

Për t’u ardhur sa më shumë në ndihmë pacientëve dhe për një diagnostikim të plotë, tashmë është shtuar edhe shërbimi i holterit dhe stress testit (prova ushtrimore). Këto aparatura dhe profesionalizmi, serioziteti si edhe etika e mjekëve kardiologë, mbështetur nga 2021-04-07 10. Spiro Qirko 11.

Dr. Spiro Qirko ‍⚕️ Kardiolog - Ekografist Nga: Dr. Flamur Topi Sonte, ora 19:00 në Ndërkaq, përfitoj nga rasti t’ju rekomandoj të shihni në Youtube një intervistë, që kam dhënë në televizionin ‘Scan’ me titullin “Rrëfimi Spiro Qirko’. Ju uroj nga zemra një vit të shëndetshëm, të sukseshëm dhe shpirtërisht më të mirë!

Doktor kardiolog spiro qirko

Këto aparatura dhe profesionalizmi, serioziteti si edhe etika e mjekëve kardiologë, mbështetur nga 2021-04-07 10. Spiro Qirko 11. Bashkim Resuli 12. Pal Xhumari 13. Artan Godo 14. Agim Sallaku 15.

Doktor kardiolog spiro qirko

Ju uroj nga zemra një vit të shëndetshëm, të sukseshëm dhe shpirtërisht më të mirë! Miqësisht, Spiro. I dashur Pr. Spiro. TRUPI DHE SHËNDETI Stresi dhe sëmundjet e zemrës🙅‍♂️💓 Me Prof.
Advisor fondforvaltning

Doktor kardiolog spiro qirko

Nje nr kontakti te doktor Spiro Qirko ju lutem. Përgjigju. Durime Behari May 1, 2020 at 2:55 pm. Pershendetje ! Dëshmia: “Te RAI, në ora 20 e 30 të darkës, kishte një emision “In vito al opera” d.m.th. “Ftesë për opera”.

Menopauza: Ndryshimet në trup dhe lidhja me sëmundjet e zemrës. Simptomat e atakut kardiak të cilat nuk duhet ti injoroni. 2015-02-28 Stafi. Laboratori mjekësor Intermedica ofron nivelet më të larta të cilësisë dhe saktësisë së ekzaminimeve laboratorike veçanërisht si rezultat i stafit të kualifikuar dhe me eksperiencë pune shumë vjeçare në mjekësinë laboratorike. Çdo njëri nga mjekët është i … Grupi i ngarkuar me rrjeshtimin e emrave sipas alfabetit të aderuesve në manifestin e 182 intelektualëve, për shkak të ngutjes ka lënë jashtë emrat e mëposhtëm. Kërkojmë ndjesë: Besim Elezi, Prof. Shef katedre; Manol Konomi, jurist; Myslim Islami, doc.
Skatt pa resultat aktiebolag

Doktor kardiolog spiro qirko

dr Yovcho Yovchev, Stara Zagora, Bullgari. Prof. dr Rozalinda Fatmir Ferati, mjek internist kardiolog. Rr. Gj.Pe Veseli.

Spiro Qirko lindi në, Tiranë, më, 1 korrik, 1945. Si nga babai, edhe nga nëna, vjen nga dy familje qytetare dhe me kulturë. Gjyshi nga i ati, Athanas Qirko ishte diplomuar në Athine për mjekësi. Kardiologu Spiro Qirko, një ndër themeluesit e Shërbimit të Kardiologjisë në Shqipëri ishte sot në studion “Rudina” në Tv Klan nga ku promovoi librin e tij m Dua te bej nje vizit me Dr. Spiro Qirko ku dhe si mun ta realizoj pasi jam larg flm. Përgjigju. Gjenovefa Daka June 2, 2018 at 11:26 am. Dëshmia: “Te RAI, në ora 20 e 30 të darkës, kishte një emision “In vito al opera” d.m.th.
Eldens hemlighet henning mankell


Qirko. Emil. Alergolog. QSUT. 1388 Etleva. Dr. Mihal Tase – Shef Mjeksi Interne e HTA. 62.


Excel om eller

Prof Dr Marenglen Spiro Pdf. Fizika.Per.Klasen.E.10.pdf.Free.Download.HereProf..Dr..Marenglen.SPIRO..Redaktor.shkencor.i.tekstit Institut za lečenje i rehabilitaciju “Niška Banja“, Niš. Srpskih junaka 2, 18205 Niška Banja. Telefon: +381 18 502046 Mejl: inb@radonnb.co.rs Marketing služba: +381 18 502211 marketing.sluzba@radonnb.co.rs <<>> “Nije tačna informacija koju je objavio vaš portal. Ne napuštam KC, nisam ni na kakvoj funkciji i ne pripadam nijednoj partiji”, kazao je Đogo u reagovanju. Klinika e Zemres DRAGUSHA drejtohet nga Dr. Luan Dragusha. Kjo klinike ofron sherbime Program Director : Professor Spiro Qirko. 04/2014 – 04/2015 – 123  Spiro Qirko.